villa milton hotel

Vila Beta - 4 Rooms Standard

Vlora - Plazhi i vjeter

28 Euro

Beds
6 double bed + 8 Single bed
Capacity
6 adult + 6 children
Distance
190 m 🎯 dhe 190 m 🏊
Erdhi dhe sezoni i veres, beni zgjedhjen tuaj me te mire per te kaluar pushimet tuaja.vlora eshte nje nder destinacionet me te preferuara per tu vizituar nga turistet.nese ende nuk...

Include free: 📳Internet Wi-Fi,

Hotel Mercedes - Family Standard

Shkodra - Velipoja

28 Euro

Beds
1 double bed + 2 Single bed
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hoteli ndodhet ne qender te velipojes , ofrojme dhoma per 4 persona , ambjent gatimi , parking , wifi , siguri dhe qetesi ...

Include free: 📳Internet Wi-Fi,

Apartment Gjergji - 2 Rooms Standard

Lezha - Shengjin

50 Euro

Beds
3 double bed + 2 Single bed
Capacity
8 adult + 0 children
Distance
300 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Apartament me pamje fantastike si nga deti e nga shengjini vetem 50 metra nga deti + garazh + wi-fi ne qmim ...

Include free:

Hotel Bicaj - Room Standard

Shkodra - Center

3,300 Leke

Beds
1 double bed + 1 Single bed
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Situated in shkodër, 3.7 km from rozafa castle shkodra, hotel bicaj features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared lounge. featuring a garden, ...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parking, 🆒Air Conditioned, ☕Breakfast Food,

Apartment Dhoma Plazhi - 2 Rooms + Living Room Standard

Durres - Center

14 Euro

Beds
2 double bed + 1 Single bed
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
600 m 🎯 dhe 300 m 🏊
Pershkrimi...

Include free: 📳Internet Wi-Fi,

Apartment Pogradeci - 2 Rooms Standard

Pogradec - Center

4,400 Leke

Beds
1 double bed + 3 Single bed
Capacity
5 adult + 1 children
Distance
30 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Jap apartament me qira ne qender te pogradec me pamje fantastike nga liqeni.i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner ,kuzhine dhe çdo pajisje tjeter e nevojshme. e persht...

Include free: 🆒Air Conditioned, 🥂Private balcony,

Hotel Atelier Boutique - Room Standard

Shkodra - Center

2,750 Leke

Beds
0 double bed + 2 Single bed
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Set in shkodër, 5 km from rozafa castle shkodra, atelier boutique hotel offers accommodation with a restaurant, private parking, a shared lounge and a garden. boasting a shared ki...

Include free: ☕Breakfast Food, 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned, 🚦Parking, 🍷Minibar,

Hotel Tatzati - Room Standard

Saranda - Center

28 Euro

Beds
1 double bed + 1 Single bed
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
30 m 🎯 dhe 90 m 🏊
Hotel tatzati ne qender te sarandes dhe dy minuta larg detit ofron sherbime akomoduese, sherbim bari dhe restauranti. parkimi i garantuar ne objekt. hotel bar restaurant tatzati us...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned, ☕Breakfast Food, 🚦Parking,

Hotel Rambuje - Room Standard

Lezha - Shengjin

6,160 Leke

Beds
0 double bed + 2 Single bed
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Situated in lezhë, 1.7 km from kune beach, rambuje resort features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. boasting family rooms, this property ...

Include free: 🆒Air Conditioned, 🍷Minibar, ☕Breakfast Food, 🚦Parking, 📳Internet Wi-Fi,

Hotel ILIO - Room Panoramic

Saranda - Ksamil

77 Euro

Beds
1 double bed + 0 Single bed
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
350 m 🎯 dhe 220 m 🏊
Hote super komod prane plazheve me te bukura te ksamilit. ofrohet nje shermib me standarte te larta per te ber nje akomodim akoma me relaksues. ...

Include free: ☕Breakfast Food, 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned, 🚦Parking, 🍷Minibar,

Hotel Butrint - Room Standard

Saranda - Center

132 Euro

Beds
1 double bed + 0 Single bed
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
50 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hoteli me i degjuar dhe me i preferuar per pushuesit ne bregdetin e sarandes, ju mirepret ne ambjentet e e tij duke u siguruar qe pushimet tuaja te jene te paharrueshme....

Include free:

Hotel Zagani - Room Standard

Shkodra - Velipoja

2,712 Leke

Beds
1 double bed + 2 Single bed
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Located in velipojë, 300 m from velipoja beach, hotel zagani provides accommodation with a terrace and free private parking. the hotel features family rooms. at the hotel, each...

Include free: ☕Breakfast Food, 📳Internet Wi-Fi, 🚿Private toilet, 🆒Air Conditioned, 🚦Parking, 🥂Private balcony,

Hotel Floga - Room Standard

Shkodra - Center

3,410 Leke

Beds
1 double bed + 0 Single bed
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Located 700 m from the city centre of shkodër, hotel floga offers an on-site restaurant that serves albanian, as well as international dishes. free wifi access is available throug...

Include free: ☕Breakfast Food, 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned, 🚦Parking, 🍷Minibar,

Hotel Otrant - Room Standard

Shkodra - Velipoja

3,025 Leke

Beds
1 double bed + 2 Single bed
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Facing the beachfront, hotel otrant offers 3-star accommodation in velipojë and features a garden and terrace. with a bar, the 3-star hotel has air-conditioned rooms with free wif...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🚿Private toilet, 🆒Air Conditioned, 🚦Parking, 🥂Private balcony,

Hotel Reci - Room Standard

Peshkopi - Center

3,410 Leke

Beds
0 double bed + 2 Single bed
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Set in peshkopi, hotel reci features a restaurant, bar, garden, and free wifi. featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. private parking can be arr...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🚿Private toilet, 🆒Air Conditioned, 🚦Parking, 🥂Private balcony,