- Vila Beta - 4 Rooms Standart

Vlore - Plazhi i vjeter

28 Euro

Beds
6 Double + 8 Single
Capacity
6 adult + 6 children
Distance
190 m 🎯 dhe 190 m 🏊
Erdhi dhe sezoni i veres, beni zgjedhjen tuaj me te mire per te kaluar pushimet tuaja.vlora eshte nje nder destinacionet me te preferuara per tu vizituar nga turistet.nese ende nuk...

Include free: 📳Internet Wi-Fi,

- Hotel Mercedes - Family Standart

Shkoder - Velipoje

28 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hoteli ndodhet ne qender te velipojes , ofrojme dhoma per 4 persona , ambjent gatimi , parking , wifi , siguri dhe qetesi ...

Include free: 📳Internet Wi-Fi,

- Apartment Pogradeci - 2 Rooms Standart

Pogradec - Qender

4,400 Leke

Beds
1 Double + 3 Single
Capacity
5 adult + 1 children
Distance
30 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Jap apartament me qira ne qender te pogradec me pamje fantastike nga liqeni.i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner ,kuzhine dhe Γ§do pajisje tjeter e nevojshme. e persht...

Include free:

- Apartment Dhoma Plazhi - 2 Rooms + Living Room Standart

Durres - Qender

14 Euro

Beds
2 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
600 m 🎯 dhe 300 m 🏊
Pershkrimi...

Include free:

- Hotel Tatzati - Room Standart

Sarande - Qender

28 Euro

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 3 children
Distance
30 m 🎯 dhe 90 m 🏊
Hotel tatzati ne qender te sarandes dhe dy minuta larg detit ofron sherbime akomoduese, sherbim bari dhe restauranti. parkimi i garantuar ne objekt. hotel bar restaurant tatzati us...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned,

- Hotel Bicaj - Room Standart

Shkoder - Qender

3,300 Leke

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Situated in shkodΓ«r, 3.7 km from rozafa castle shkodra, hotel bicaj features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared lounge. featuring a garden, ...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete, 🆒Air Conditioned, ☕Breakfast Food,

- Apartment Urban Stay Saranda - Room + Living Room Premium

Sarande - Qender

28 Euro

Beds
2 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
200 m 🎯 dhe 300 m 🏊
π‘Ίπ’•π’šπ’π’Šπ’”π’‰, 𝑴𝒐𝒅𝒆𝒓𝒏 𝒂𝒏𝒅 π‘¨π’Žπ’‚π’›π’Šπ’π’ˆ π‘³π’π’„π’‚π’•π’Šπ’π’...

Include free:

- Hotel Queen Margaret Seaside - Room Premium

Sarande - Ksamil

31 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
250 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Set in ksamil, 1.1 km from puerto rico beach, hotel queen margaret seaside offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared lounge. with free wifi, ...

Include free: ☕Breakfast Food, 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete, 🆒Air Conditioned,

- Apartment Iris - Room Standart

Sarande - Ksamil

28 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
150 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Located less than 1 km from puerto rico beach, iris apartments ksamil provides accommodation with a garden, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. both wifi and p...

Include free: 🆒Air Conditioned, 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete,

- Hotel Roalb - Room Standart

Vlore - Radhime

4,400 Leke

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Set in vlorΓ«, less than 1 km from al breeze beach, hotel roalb offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. around 1.3 km from baro beach, the...

Include free:

- Hotel Kuburi - Room Luxury

Sarande - Ksamil

36 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Set in ksamil, 2.5 km from butrint national park, kuburi hotel features free wifi access and free private parking. each room at this hotel is air conditioned and has a flat-scre...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete, 🏊Pishine, 🆒Air Conditioned, ☕Breakfast Food,

- Hotel Poseidon - Room Standart

Sarande - Ksamil

30 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
500 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Located in ksamil, less than 1 km from puerto rico beach, poseidon hotel provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. among the facilities at...

Include free: 🚦Parkim per automjete, 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned,

- Hotel Pollo - Family Standart

Sarande - Ksamil

33 Euro

Beds
2 Double + 2 Single
Capacity
4 adult + 2 children
Distance
150 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Nje prej vilave me te bukua dhe komode,200 m larg bregdetit e pozicionar ne nje nga zonat me te preferuara nga turistet. ambjente komode,dhomat te pershtatura sipas kerkesave tuaja...

Include free:

- Hotel Mira Mare - Room Panoramic

Sarande - Ksamil

36 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Only 270 m from the beach, hotel mira mare is situated in ksamil, 3.5 km from butrint national park. this 4-star hotel offers air-conditioned accommodation with free wifi and a bal...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete, ☕Breakfast Food, 🆒Air Conditioned,

- Apartment Gjergji - 2 Rooms Standart

Lezhe - Shengjin

50 Euro

Beds
3 Double + 2 Single
Capacity
8 adult + 0 children
Distance
300 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Apartament me pamje fantastike si nga deti e nga shengjini vetem 50 metra nga deti + garazh + wi-fi ne qmim ...

Include free: