- Hotel Diamond Beach Residence - Room Premium

Durres - Gjiri i Lalzit

39 Euro

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
50 m 🎯 dhe 40 m 🏊
A brand new hotel in a fantastic beach area, in the middle of the untouched nature and fresh air. surrounded by high pine trees it is a very quiet atmosphere to relax and enjoy. ...

Include free: ☕Breakfast Food, 🚦Parkim per automjete, 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned,

- Hotel Liro - Room Panoramic

Vlore - Uji i ftojte

6,600 Leke

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Located in vlorë, hotel liro offers a private beach area with free-to-use sun loungers and parasols. the on-site bar and restaurant offers a spacious terrace where guests can enjo...

Include free: ☕Breakfast Food, 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete, 🆒Air Conditioned, 🍷Minibar ne Dhome,

- Hotel Jons e Grace - Family Standart

Shkoder -

44 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
100 m 🎯 dhe 160 m 🏊
Pershkrimi...

Include free:

- Apartment Marsela - Room Standart

Sarande - Qender

55 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
4 adult + 2 children
Distance
300 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Pamje perrallore nga deti, qetesi, relaks. parkimi falas...

Include free:

- Vila Seremi - 2 Rooms + Living Room Standart

Sarande - Ksamil

39 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
300 m 🎯 dhe 200 m 🏊
E vendosur në ksamil, villa seremi përmban dhoma me 3 yje me ballkone private. me një kopsht, hoteli 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me wifi falas, secila me një banjo...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete, 🆒Air Conditioned,

- Hotel Hotel Vila Lako - Room Standart

Korce - Qender

44 Euro

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
50 m 🎯 dhe 0 m 🏊
Hotel ne zemer te korces. me dhoma familjare,cift ose teke. ofron mengjes dhe shume ngrohtesi....

Include free:

- Hotel Dhoma Plazhi - Room Standart

Durres -

11 Euro

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
3 adult + 0 children
Distance
2000 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Pershkrimi...

Include free:

- Apartment LIDO - Room + Living Room Luxury

Himare - Potam

30 Euro

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
850 m 🎯 dhe 150 m 🏊
Set in himare in the vlorë county region with prinos beach nearby, lido apartments offers accommodations with free private parking....

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete, 🆒Air Conditioned,

- Apartment LungoMare - Room Standart

Vlore -

44 Euro

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Jepet apartament ne zonen me te preferuar dhe me te frekuentuar te vlores, me kushte shume te mira dhe ambjent shume komod. ju mirepresim....

Include free:

- Apartment Xheko rooms - Family Standart

Sarande -

50 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
3 adult + 0 children
Distance
130 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ju mrepresim ne ambjentet e apartamenteve tona duke ju ofruar qetesine dhe komoditetin e deshiruar. ...

Include free:

- Apartment Dhoma plazhi Orikum - 2 Rooms Standart

Vlore - Orikum

3,300 Leke

Beds
1 Double + 3 Single
Capacity
2 adult + 3 children
Distance
30 m 🎯 dhe 1000 m 🏊
Dhoma plazhi 1+1, te kompletuara me kuzhine gatimi, gatimi me korrent. me internet me parkim makine e disponueshme per 4-5 persona...

Include free:

- Apartment Gazionere - 2 Rooms + Living Room Standart

Vlore - Lungomare

33 Euro

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
550 m 🎯 dhe 80 m 🏊
Gazioner shume komode vetem pak metra larg detit ne katin e dyte. ...

Include free:

- Apartment Sarande - 2 Rooms + Living Room Economy

Sarande - Qender

55 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
500 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Apartamente te ndryshme ne sarande ,vendndodhja lagjia nr.4 dherrg hotel butrinti.secli apartament ka kuzhine per te gatuar,tv ,ajer te kondicionuar, wi-fi...

Include free: 🆒Air Conditioned, 📳Internet Wi-Fi, 🥂Ballkon privat,

- Apartment Hyrje 1+1 - Room + Living Room Standart

Vlore -

39 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Apartamen 1+1 komod , e mobiluar si dhe afer plazhit ...

Include free:

- Apartment Elti - Room Standart

Sarande - Qender

14 Euro

Beds
0 Double + 1 Single
Capacity
1 adult + 0 children
Distance
1200 m 🎯 dhe 600 m 🏊
Apartament...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned,