⭐⭐⭐ Hotel ne Shkoder - Dhome Standard

Hotelet shqiptare Shkoder - Zone Periferike - Id dhome: 1126
🌞 Struktura ⭐⭐⭐ Hotel book online
📍 Vendodhja Shkoder, Zona Zone Periferike, 100 m nga qendra e qytetit, 100 m nga plazhi
🔲 Siperfaqa 27 m2
Kapaciteti maksimal 2 te rritur + 1 femije
E perfshire falas: ☕Mengjesi 📳Internet Wi-Fi 🆒Ajer i kondicionuar 🚿Tualet privat 🚦Parkim per automjete 🥂Ballkon privat

Pagesa: 3,100 Leke

(0 Leke do te paguhet pasi te aprovohet rezervimi nga Hotel , 3100 Leke do te paguhet cash kur te mberrini ne Hotel)
01/01/1970: 3100 Leke/nata.
Rezervim per 1 🌜Nete (0 🕺te rritur + 0 👶femije)
Model Dhome Standard
Kapaciteti krevate 1 🛏dopio + 1 🛌teke
Anullim falas🕕Ne cdo kohe

Apliko per rezervim Hotel Shkoder - Zone Periferike


⭐⭐⭐ - Hotel ne Shkoder- Dhome -Standard

Kapaciteti maksimal 2 te rritur + 1 femije

Pagesa 3,700 Leke

krevate
1 dopio + 1 teke
Siperfaqa
27 m2
0.1 Km nga qendra e qytetit
Hotel ne Shkoder Zona Zone Periferike me Dhome Standard 27 m2. Vendodhja Distanca 100 m 🎯 nga qendra e qytetit dhe 100 m 🏊 nga plazhi. Hotel do te paguhet cash, Anullim falas .