dhoma plazhi ksamil

- Hotel Dragoi - Dhome Standart

Shkoder - Qender

12 Euro + Tax

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
100 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Shijoni disa dite relaksi prane hotel dragoi....

Include:

- Vila Dhoma Plazhi Vlore - 4 Dhoma Standart

Vlore -

25 Euro + Tax

Beds
6 Double + 8 Single
Capacity
6 adult + 6 children
Distance
190 m 🎯 dhe 190 m 🏊
Erdhi dhe sezoni i veres, beni zgjedhjen tuaj me te mire per te kaluar pushimet tuaja.vlora eshte nje nder destinacionet me te preferuara per tu vizituar nga turistet.nese ende nuk...

Include:

- Hotel Mercedes - Familiare Standart

Shkoder - Velipoje

25 Euro + Tax

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hoteli ndodhet ne qender te velipojes , ofrojme dhoma per 4 persona , ambjent gatimi , parking , wifi , siguri dhe qetesi ...

Include:

- Hotel Mercedes - Familiare Standart

Shkoder - Velipoje

25 Euro + Tax

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hoteli ndodhet ne qender te velipojes , ofrojme dhoma per 4 persona , ambjent gatimi , parking , wifi , siguri dhe qetesi ...

Include:

- Apartment Pogradeci - 2 Dhoma Standart

Pogradec - Qender

4,000 Leke + Tax

Beds
1 Double + 3 Single
Capacity
5 adult + 1 children
Distance
30 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Jap apartament me qira ne qender te pogradec me pamje fantastike nga liqeni.i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner ,kuzhine dhe ├ždo pajisje tjeter e nevojshme. e persht...

Include:

- Apartment Dhome Plazhi - 2 Dhoma + Sallon Standart

Durres - Qender

13 Euro + Tax

Beds
2 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
600 m 🎯 dhe 300 m 🏊
Pershkrimi...

Include:

- Hotel Mercedes - Familiare Standart

Shkoder - Velipoje

30 Euro + Tax

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
Hoteli ndodhet ne qender te velipojes , ofrojme dhoma per 4 persona , ambjent gatimi , parking , wifi , siguri dhe qetesi ...

Include:

- Hotel Tatzati - Dhome Standart

Sarande - Qender

25 Euro + Tax

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 3 children
Distance
30 m 🎯 dhe 90 m 🏊
Hotel tatzati ne qender te sarandes dhe dy minuta larg detit ofron sherbime akomoduese, sherbim bari dhe restauranti. parkimi i garantuar ne objekt. hotel bar restaurant tatzati us...

Include: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned,

- Hotel Dragoi - Dhome Standart

Shkoder - Qender

17 Euro + Tax

Beds
0 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
100 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Shijoni disa dite relaksi prane hotel dragoi....

Include:

- Apartment 1 - Dhome + Sallon Standart

Fier - Qender

20 Euro + Tax

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
1 adult + 0 children
Distance
140 m 🎯 dhe 300 m 🏊
Apartamenti shume komod dhe shume prane qendres. ...

Include:

- Hotel Camping Lin - Dhome Standart

Pogradec -

25 Euro + Tax

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
120 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Ville , me pamje nga liqeni . ju ofon akomodimin me komod si dhe sherbimin cilesor . ju mirepresim ...

Include:

- Hotel Sinani - Dhome Standart

Vlore -

25 Euro + Tax

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
130 m 🎯 dhe 130 m 🏊
Ju mirepresim ne hotelin tone duke ju ofruar komoditetin dhe qetesine e nevojshme....

Include:

- Hotel Tatzati - Dhome Standart

Sarande - Qender

30 Euro + Tax

Beds
1 Double + 3 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
30 m 🎯 dhe 90 m 🏊
Hotel tatzati ne qender te sarandes dhe dy minuta larg detit ofron sherbime akomoduese, sherbim bari dhe restauranti. parkimi i garantuar ne objekt. hotel bar restaurant tatzati us...

Include: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned,

- Hotel Vila Pollo - Familiare Standart

Sarande - Ksamil

30 Euro + Tax

Beds
2 Double + 2 Single
Capacity
4 adult + 2 children
Distance
150 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Nje prej vilave me te bukua dhe komode,200 m larg bregdetit e pozicionar ne nje nga zonat me te preferuara nga turistet. ambjente komode,dhomat te pershtatura sipas kerkesave tuaja...

Include:

- Hotel Vila Pollo - Dhome + Sallon Standart

Sarande - Ksamil

30 Euro + Tax

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
150 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Nje prej vilave me te bukua dhe komode,200 m larg bregdetit e pozicionar ne nje nga zonat me te preferuara nga turistet. ambjente komode,dhomat te pershtatura sipas kerkesave tuaja...

Include: