- Hotel Sinani - Room Standart

Vlore - Lungomare

33 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
4 adult + 0 children
Distance
130 m 🎯 dhe 130 m 🏊
Ju mirepresim ne hotelin tone duke ju ofruar komoditetin dhe qetesine e nevojshme....

Include free: 📳Internet Wi-Fi,

- Vila MARIO - Family Standart

Sarande - Ksamil

33 Euro

Beds
1 Double + 3 Single
Capacity
4 adult + 1 children
Distance
300 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ne jemi ketu per t'ju dhuruar pushime ekzotike !...

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat, 🛌Krevat Portativ, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim, 💼Depozitim Valixhesh, 🚿Private toilet,

- Hotel Petit Elita - Room Standart

Shkoder - Qender

4,730 Leke

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Offering a restaurant and a fitness centre, petit hotel elita is located in shkodër, 3.9 km from rozafa castle shkodra. free wifi is available and free parking is provided. at ...

Include free: 🆒Air Conditioned, 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete,

- Hotel New York - Room Standart

Vlore - Uji i ftojte

4,950 Leke

Beds
0 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Hotel me 4****...

Include free:

- Hotel Besa - Room Standart

Lezhe - Qender

33 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
30 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Hotel besa...

Include free:

- Apartment Lungomare Klaudio - 2 Rooms Standart

Vlore - Lungomare

44 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Ofrojme apartament me qera. apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon i mobiluar. mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te ...

Include free:

- Hotel Diamond Hill & SPA - 2 Rooms Standart

Vlore - Uji i ftojte

6,050 Leke

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Located in vlorë, 2.7 km from vajana beach, diamond hill resort dhe spa provides accommodation with a restaurant, free private parking and a bar. among the facilities at this prop...

Include free: ☕Breakfast Food, 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete, 🆒Air Conditioned, 🍷Minibar ne Dhome,

- Hotel A. Ramaj - Room Standart

Shkoder - Qender

22 Euro

Beds
1 Double + 2 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
100 m 🎯 dhe 400 m 🏊
Zgjidhni te kaloni disa dite pushimi ne hotelin allan ramaj ne qytetin e shkodres....

Include free:

- Apartment Home Vacation 2E - 2 Rooms Standart

Vlore - Qender

33 Euro

Beds
1 Double + 3 Single
Capacity
5 adult + 2 children
Distance
200 m 🎯 dhe 250 m 🏊
Shtepi pushimi 1+1 60m² me pamje nga deti me ambjent gatimi dhome dite dhome fjetje ajer i kondicionuar wi fi parkim kushte ideale...

Include free:

- Hotel Dragoi - Room Standart

Shkoder - Qender

28 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
100 m 🎯 dhe 200 m 🏊
Shijoni disa dite relaksi prane hotel dragoi....

Include free:

- Apartment Vala Mar Residences - Room + Living Room Standart

Durres - Gjiri i Lalzit

55 Euro

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
3 adult + 1 children
Distance
30 m 🎯 dhe 50 m 🏊
...

Include free:

- Hotel Primavera - Room Standart

Vlore - Lungomare

33 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 2 children
Distance
300 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Hotel primavera gjendet ne qytetin e vlores ne zonen e lungomares...

Include free: ☕Breakfast Food, 📳Internet Wi-Fi, 🆒Air Conditioned, 🚿Private toilet, 🚦Parkim per automjete, 🚦Parkim per automjete, 🥂Ballkon privat,

- Hotel Camping Lin - Room Standart

Pogradec - Zone Periferike

39 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
120 m 🎯 dhe 30 m 🏊
Ville , me pamje nga liqeni . ju ofon akomodimin me komod si dhe sherbimin cilesor . ju mirepresim ...

Include free:

- Hotel Brooklyn - Room Standart

Vlore - Lungomare

6,600 Leke

Beds
1 Double + 1 Single
Capacity
2 adult + 1 children
Distance
100 m 🎯 dhe 100 m 🏊
Located in vlorë, 600 m from vlore beach, hotel brooklyn vlore provides accommodation with a restaurant, free private parking and a bar. the property is around 1.6 km from plazhi ...

Include free:

- Apartment Sea Breeze Rooms - Room Standart

Himare - Qender

25 Euro

Beds
1 Double + 0 Single
Capacity
2 adult + 0 children
Distance
400 m 🎯 dhe 150 m 🏊
Located 601 m from prinos beach, sea breeze rooms provides accommodations with a garden, barbecue facilities and room service for your convenience. free wifi is provided....

Include free: 📳Internet Wi-Fi, 🚦Parkim per automjete, 👕Sherbim Lavanderie Vetsherbim,